3 טיפים לאירוח מכרים מחו"ל

בין אם יש לכם לקוח חשוב שעומד להגיע לביקור בארץ או קרוב משפחה שמגיע לאירוע מיוחד, אין ספק שאתם צריכים לארח אותו כיד המלך. הלקוח הגדול יכול להביא איתו עסקה יפה (ורווחית), והדודה מאמריקה תארח אותנו בשמחה כשנגיע לטיול בארץ ההזדמנויות הבלתי מוגבלות. אז נכון, אנחנו רוצים לארח פשוט כי אנחנו אוהבים לפנק את המשפחה ואת הלקוחות שלנו, אבל אם נשקיע קצת יותר נקבל גם בחזרה. קארמה. אז איך עושים את זה?

 

תכננו את לוח הזמנים

האורח שלכם מגיע אולי לפגישה אחת או לאירוע משפחתי, אבל יש ביממה עוד כמה שעות פנויות, וסביר להניח שיהיו לו גם כמה ימים נוספים בישראל הקטנה. כדי לספק חוויה נעימה וטובה אפשר ואף מומלץ לתכנן מסלול טיול כלשהו, אטרקציה מדליקה או פעילות אחרת. אם אתם שולחים הזמנות לבר מצווה של הילד ומגיעים איתן עד למשפחה מצרפת או ניו יורק בהחלט כדי לקחת בחשבון שמבחינתם זה טיול כיפי לכל דבר, וכדאי להשקיע ולתכנן עבורם פעילות מגוונת ומעניינת. דרך אגב, גם אם אתם מזמינים זיקוקים לחתונה, אטרקציה נפלאה ויפהפייה, זה לא תחליף, רק למען הסר ספק.

 

הסעות ופתרונות תחבורה

אם מגיעה קבוצת חברים, משפחה או לקוחות, אתם יכולים לחסוך מעצמכם את הטרחה ולהזמין עבורם אוטובוס מיוחד שייקח אותם ממקום למקום. אם הזמן יאפשר לכם אתם מוזמנים להצטרף לנסיעה או לחלקה, אבל זו דרך נהדרת לספק להם חוויה טובה בזמן שאתם ממשיכים בעניינים שלכם. טיול מודרך, סיור בערים העתיקות והמשגעות או מסלול הליכה בין נחלי ישראל, כל אלה מספקים לתיירים המון הנאה, וזה בדיוק שאתם יכולים לספק לאורחים שלכם.

 

הגעה לאירוע שלכם

אין זה משנה אם אתם מפיקים חתונה גדולה, בר מצווה למשפחה הקרובה או אירוע עסקי, אל תשכחו שהאורחים שלכם לא ממש מכירים את הדרך לשם. אל תשכחו לספק להם פתרון פשוט ונוח כדי שיוכלו להגיע אל האירוע וממנו בלי עיכובים מיותרים. דרך טובה היא לשכור שירותי הסעות אבל אתם בהחלט יכולים לתאם מראש עם בני משפחה או קולגות שגרים לא רחוק, ולדאוג לכך שיהיה מי שייקח אותם ויחזיר אותם. ככל שתחשבו על הפרטים הקטנים יותר כך החוויה הזו תהיה מצוינת עבור האורחים שלכם. וכשהם מרוצים גם אתם מרוצים, וזה בעצם מה שחשוב (אולי לא יותר, אבל בוודאי שלא פחות).