ארה"ב – ארץ ההזדמנויות הבלתי מוגבלות

אם תערכו סקר קצר בקרב המכרים שלכם ותשאלו אותם מה היעד האידאלי לחופשה מבחינתם, יש כמה ערים מרכזיות שיזכו בתחרות. בראש הרשימה (או לפחות בטופ3) נמצאת בדרך כלל ניו יורק, או עיר גדולה אחרת בארה"ב, שבה כמעט כל יעד על המפה הוא אטרקציה של ממש. מצד אחד חוויית קניות ומחירים נוחים יותר, ומצד שני ערים גדולות ויפות שיש בהן הרבה מה לראות. מצד אחד זוהר ויוקרה, שני המאפיינים הגדולים של ניו יורק או לוס אנג'לס, ומצד שני שגרה שקל להתמכר אליה. אם אתם משתוקקים להגיע לארה"ב היא יכולה להיות קרובה יותר ממה שאולי נדמה לכם.

 

לקנות דירה בארה"ב

יותר ויותר ישראלים בוחרים היום באפשרות של השקעה בנדל"ן בארה"ב ויש להם סיבה נהדרת לעשות את זה: מחירים נמוכים יותר. כבר לא באמת צריך לבדוק את המחירים בישראל כדי לדעת שהם גבוהים להפליא. מאז 2011 הישראלים מוחים נגד המחירים שרק מאמירים כמעט מדי יום. בארה"ב המחירים זולים יותר, וכך אתם יכולים לקנות נכס בפרבר קטן וחמוד מחוץ לעיר הגדולה, ובמרחק רכבת להגיע אל לב האקשן. זו יכולה להיות גם דירת נופש מבחינתכם, ובשאר ימות השנה תשכירו אותה ותיהנו מדמי שכירות – הכנסה פאסיבית נהדרת.

 

לעבוד מכל מקום

כל מי שבוחר לעבוד מהבית ונפרד מזמן מהבוס ומשגרת העבודה של 8 עד 5 יודע שיש יתרון גדול לחיים כעצמאי: היכולת לצאת לחופש מתי שרק נרצה. הבשורה הטובה היא שאין סיבה שלא תעשו את זה. כעצמאיים אתם יכולים לקבוע את השעות שלכם בעצמכם, לקבל הלוואה בערבות המדינה שתעזור לכם לקדם את העסק וליהנות מההכנסה שתעזור לכם לצאת לחופשה. הבשורה הטובה עוד יותר היא שבכל בית קפה בניו יורק תוכלו לשבת ולעבוד, ואין כיף גדול יותר מאשר ביקור בחופי מיאמי, גם עם הלפטופ מוכן לתזוזה.

 

סתם חופשה, כי מגיע לכם

חוץ מזה, אתם תמיד יכולים לעצור את הטירוף של השגרה ולהיעלם לשבוע או שבועיים בסן פרנסיסקו, בוסטון או מנהטן. אין כיף גדול יותר מאשר לטייל בסנטרל פארק, לעצור בסטארבקס לכוס קפה או לצפות במשחק טניס איכותי באליפות ארה"ב שמתקיימת מדי ספטמבר. מותר לכם לקחת חופשה מדי פעם, ולמעשה – אפילו מומלץ. תחזרו ממנה מלאים באנרגיות, ואין מקום טוב יותר לטעון בו מצברים מאשר מעבר לים.