איזה תיק כדאי לקחת לנסיעה?

אחת ההחלטות החשובות במהלך האריזות לקראת הטיול הגדול לא קשורה למזג האוויר או ליעדים המרכזיים שבהם נרצה לבקר. ההחלטה הזו קשורה דווקא לבחירת התיק הנכון, ולמעשה – לבחירת כמה תיקים עיקריים. מצד אחד אנחנו צריכים מזוודה נוחה שתוכל לאכלס את הציוד שאנחנו מביאים וגם את כל הקניות שנביא איתנו, ומצד שני תיק נוח לטיסה, ואם אפשר גם תיק שיהיה לנו נוח לטייל איתו כשנגיע אל היעד. לפניכם שלושה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור קצת יותר טוב.

 

תיק לטיסה

נתחיל דווקא מהתיק שתקחו אתכם לטיסה, והוא חשוב משום שבו תישאו כמה פריטים משמעותיים מאוד שיכולים להשפיע על מידת ההנאה שלכם בשעות הארוכות שצפויות עד להגעה ליעד. כמובן שאם אתם זקוקים למחשב לצרכי עבודה או כדי לשעשע את הילדים בזמן שאתם באוויר, תיק גב גדול או תיק לפטופ יעשו את העבודה היטב. אבל מה לגבי פריטים נוספים? ספר טוב יעביר לכם את הזמן, חוברת תשבצים ואם אתם צריכים הרי שגם חטיף או שניים כדי שלא תרעבו בין הארוחות הקלות שתקבלו מהדיילים. בחרו תיק נוח למטרה הזו, ואל תשכחו לקחת בו גם את הפריטים הבסיסיים ביותר, כמו דרכון וארנק. כן, סביר להניח שגם במהלך הסיור בדיוטי פרי תרצו לקנות בושם חדש או לכל הפחות כריך וקפה בזמן ההמתנה. ארנקים לנשים הם בהחלט נוחים מאוד, עם מגוון כיסים לכל כרטיס אשראי, למזומן, לרישיון הנהיגה ולכל כרטיס נוסף שאתם צריכים לדרך.

 

פתרון למסלול

בין אם אתם יוצאים למסע קניות במנהטן או להליכה מהנה לאורך השאנז-א-ליזה, תיק נוח הוא חיוני, ובמקומות כאלה, שבהם האופנה שולטת, רצוי להגיע אופנתיים גם כן. ישנם לא מעט תיקים לנשים שיענו על הצורך הזה וישלבו בין עיצוב נפלא לבין נוחות מרבית. זכרו שהנוחות חשובה מאוד, בוודאי אם אתם מתכוונים לשהות רוב היום ברחובות העיר ובמתחמי הקניות, אבל זה לא אומר שאתם צריכים להתפשר על האסתטיקה.

 

מזוודה לציוד

לבסוף, איך אפשר בלי כמה מילים על המזוודה שלכם? כאן יש שני נושאים מרכזיים: מצד אחד חשוב להצטייד במזוודה גדולה שתשאיר לכם מקום גם לקניות. כמעט בכל יעד נרצה לקנות בגד חדש, נעליים יפות או מתנה לחברים שנשארו בארץ, כך שמקום פנוי הוא קריטי, אחרת תצטרכו לקנות גם תיק חדש ולא מאוד הכרחי. בנוסף, זכרו שאת המזוודה הזו תגררו ברחבי שדה התעופה, גם כאן וגם ביעד שלכם, כך שמזוודה הנישאת על גלגלים בקלות היא הפתרון האידאלי. אל תסחבו מזוודה כבדה בעצמכם, מיותר מאוד, בטח כשאתם רוצים ליהנות מכל רגע אפשרי.